Kızlık zarı dikimi

1- İstanbul'da kızlık zarı dikimi hakkında geniş bilgi almak ve flep yöntemi kalıcı kızlık zarı veya geçici kızlık zarı dikiminin nasıl yapıldığını öğrenmek için tıklayın.
2- Güncel kızlık zarı dikimi fiyatı nekadardır? , kızlık zarı muayenesi ücretleri ve diğer kızlık zarı masraflarını öğrenmek için tıklayın.
3- En güvenli gebelik sonlandırma metodu olarak vakum kürtaj nasıl yapılır , kürtaj sonrası cinsel ilişki , kanama , ağrı , hamilelik gibi durumları öğrenmek için tıklayın.
4- Şu anda kürtaj fiyatları kaç paradır , kürtaj ücretlerine neler dahildir , lokal anestezili veya genel anestezili kürtajda maliyet farkı olurmu anlamak için tıklayın.
5- İstanbul'da vajina daraltma fiyatları ne kadardır öğrenmek için ve vajina daraltma ameliyatı nasıl yapılır öğrenmek için tıklayın.
6- Google'da arattığınızda "Kızlık zarı diken en iyi jinekolog" ve "en iyi kürtaj doktoru" olarak üst sıralarda çıkan  kimdir , hangi okulları bitirmiştir , özel muayenehanesi nerededir öğrenmek için tıklayın.

Kızlık Zarı Dikimi
2014 yılında İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatları , kalıcı kızlık zarı dikimi ve kızlık zarı çeşitleri hep merak edilir , öncelikle bekaret zarının anatomik yerleşimi ve tiplerinden biraz bahsedelim daha sonrada kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ona bakalım, söz arasında kızlık zarı dikildiği belli olurmu ? sorusuna cevapta verelim en son kızlık zarı dikim fiyatlarımıza gelelim. Gece-Gündüz arayabilirsiniz :
Kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını oku ! 

Gizlilik :
İstanbul'da kızlık zarı dikimi denince en önemli unsur gizliliktir , bir bayanın en mahrem konusu mutlak gizlilik içinde olmalıdır. Kendi ailesi bile kızlık zarı dikiminden haberdar olmaması gerekir. Biz bu konuya çok önem veriyoruz. Hakkınızda kimseler bizden bilgi alamaz ve SGK kayıtlarına asla geçmez. Kizlik Zari Dikim Fiyati İstanbul

Kızlık Zarı Nasıldır 
İstanbul Avrupa Yakasındaki muayenehanemizde hastalarımız telefonla kızlık zarını ayrıntılı olarak hep sorarlar , kadın genital organları küçük dudakla ve büyük dudaklar tarafından kat kat örttüldüğü için bu anatomik oluşumlardan hangisi kızlık zarıdır diye merka konusu olur , bayanları bırakın bunu daha çok erkekler merak eder nedense :) Kadın cinsel organ yapısını dıştan içe doğru incelersek , bacak arasında en dışta büyük dudaklar , altında küşük dudaklar , onunda altında vajina girişi ve girişin 1 cm kadar içerisinde kızlık zarı yer alır. Bildiğiniz zar gibi olmadığı için hangisinin kızlık zarı olduğunu o karışıklıkta anlamanız zor olabilir.Gece-Gündüz arayabilirsiniz :

Kızlık Zarı Çeşitleri :
Son derece ilginç biliyorum ama kızlık zarı her kadında aynı değil , birçok anatomik varyasyon olabiliyor , genel olarak adet kanamalarının dışarı ulaşması için kızlık zarı üzerinde delikler oluyor.

Esnek Kızlık Zarı:
Tam ortasında doğal olarak büyük bir delik olan , penis giriş çıkışı ile yırtılmayan zar tipidir. Okumuş kesim dahil olmak üzere kızlık zarına önem veren bir toplum olarak esnek kızlık zarı bayanların başına büyük bir dert potansiyeli oluşturmaktadır. Gerdek gecesi neden kanama olmadı , kanlı çarşaf nerde gibi sorulara hedef olmak çok kötü olsa gerek. İstanbul'da bir çok hastamız esnek kızlık zarlarını bize diktirtiyor lar, böylece penis girince kanama olan dar bir kızlık zarı oluşturuyoruz.Gece-Gündüz arayabilirsiniz :

Elek Şeklinde Kızlık Zarı :Üzerinde birçok küçük delik olan bekaret zarı çeşididir. Dışarıdan delikler genelde görünmez , tek parça bir duvar gibi durur. Kizlik Zari Dikim Fiyati İstanbul

Deliksiz Kızlık Zarı : Kızlık Zarı , Kızlık Zarı Dikim , Kızlık Zarı Muayenesi
Zar üzerinde delik olmadığı için adet kanaması dışarı çıkamaz vajinada birikir , genelde 14 yaş civarı jinekolog tarafınca müdahale edilir ve zar delinir.

Hilal Şeklinde Kızlık Zarı :
Vajinanın sadece bir duvarında yerleşmiş zar çeşididir , cinsel ilişki ile yırtılmayabilir , penisin girişine izin verebilir.

Ortada Tek delikli Kızlık Zarı :
En sık rastlanan tipdir , ortada serçe parmak girecek kadar bir delik vardır. Abartılı şekli esnek kızlık zarıdır.Gece-Gündüz arayabilirsiniz :

Kızlık Zarı Dikimi:
İstanbul'da ben dahil bazı jinekologlar tarafınca uygulanan bu müdahale , jinekolojik masada lokal anestezi ile yapılır , 20 dakika sürer. İyileşme süreci 1 haftadır , iyileştikten sonra kesinlikle belli olmaz , dikilmiş olduğu anlaşılmaz.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi :
İstanbul'da muayenehanemde kızlık zarı onarım hastalarıma daima kalıcı olan kızlık zarı dikimi metodunu öneriyorum , parçalanmış bekaret zarı parçalarını uç uca getirip dikmek güvenli bir yöntem olmuyor , ama kalıcı dikimde kızlık zarını adeta yeniden oluşturuyoruz. Full garantili ve güvenli bir metoddur , ayrıca bisiklete binmek , ufak tefek sürtünmeler veya bacak açma gibi haraketlerle zarar görmez , sadece gerçek cinsel ilişki ile kanayarak yırtılır, hatta sağlam olduğu için yırtılırken hem kadın hem erkek tarafından hissedilir ve olayın doğasına katkıda bulunur.

Geçici Kızlık Zarı Dikimi :
Cinsel ilişki esnasında penis darbeleriyle yırtılmış ve birçok parçaya ayrılmış haldeki kızlık zarını uç uca tutturarak yapılan dikim yöntemidir. Garantili değildir ve birkaç aydan uzun dayanmaz. Ben İstanbul'da bu yöntemi pek önermiyorum.Gece-Gündüz arayabilirsiniz : Kizlik Zari Dikim Fiyati İstanbul

Kızlık Zarı Dikim Fiyatı :
Biliyorum makalemin üst paragraflarını okumadan direkt bu bölümü okumaya başladınız çok merak ediyorsunuz kızlık zarı dikimi kaç para , fiyatlar hangi seviyelerde ama merak etmeyin biz hastalarımızı üzmüyoruz , en uygun kızlık zarı dikim fiyatlarını uyguluyoruz. İstanbul'da kızlık zarı dikimi için uygun fiyat , garanti ve güvenli onarımı bizde bulabilirsiniz. Kızlık zarı dikimi fiyatı kaç paradır? hemen öğrenmek için arayın , gecede olsa arayabilirsiniz dert değil :

Kızlık Zarı Dikildiği Belli Olurmu 
Zaten işin esprisi orda , belli olcak olsa , dikim yapıldığı anlaşılsa ne diye dikelim , siz hiç merak etmeyin , zarınızın dikilmiş olduğu başkaları tarafıca asla belli olmaz , gönül rahatlığı ile özgüvenle yeni ilişkilere başlayabilirsiniz. 1 haftalık iyileşme süresinden sonra tamamen doğal bir görünüm alır. Gece-Gündüz arayabilirsiniz : Kızlık Zarı Muayenesi :
Tam birleşme olmadan yaşanan cinsel ilşkilerden sonra veya bacak arasını ilgilendiren bir kazadan sonra İstanbul'da bir çok hastamız kızlık zarım yırtılmış olabilirmi diye bize kızlık zarı muayenesine geliyor.Böyle birşey başınıza gelirse paniğe kapılmayın , muayene ederiz , yırtılmış ise aynı seansta dikeriz.


Kızlık Zarı Hakkında Yasal Uyarı " 
Bu sitenin içeriği, tıbbi ve cerrahi estetik konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcıları bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemizde anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı kaç yaşında oluşur ?

Küçük yaşta kızlık zarı yırtılır mı ?

Kızlık zarı dikimi

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.