Kızlık zarı dikimi ücreti ne kadar ?

2019 senesinde İstanbul'da kızlık zarı dikim ücreti ne kadar konusuna detaylarıyla giriş yapmadan önce makalemizde yer vereceğimiz, kızlık zarı dikimi ücreti kaç paradır, kızlık zarı dikimi ücreti 2019 yılı fiyat listesini nerden alabilirim, kızlık zarı dikimi ücreti kadınlar kulübü ve kızlar soruyor forumlarında ne kadardır, kızlık zarı dikimi ne kadar sürer, kaç dakika sonra yürüyebilirim, kızlık zarı dikimi anlaşılır mı, dikildiği belli olur mu, kızlık zarı dikimi görüntülerini hangi sitede izleyebilirim, yapay kızlık zarı nedir, kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ve flep yöntemi fiyatı ne kadadır gibi konularıda hatırlatmak isterim.

Bu sene kızlık zarı dikim ücretlerinin ne kadar olacağı konusuna geri dönersek, İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizde uygulamakta olduğumuz ücretleri ayrıntıları ile nakit veya kredi kartı ile ödeme opsiyonlarını, öğrenci indirimlerini öğrenmek için bizi telefonla arayabilirsiniz, yada WhatsApp üzerinden yazarak en güncel fiyat listemizi isteyebilirsiniz. Kızlık zarı dikim maliyetleri arasında en sık uygulamakta olduğumuz kalıcı kızlık zarı dikim fiyatı birçok kişinin ulaşabileceği seviyelerde tutulmaktadır, vajina daraltma ameliyatınıda aynı seansta isterseniz zar dikim ücretiniz biraz artacaktır. Bu grupta en ucuz kızlık zarı dikimi geçici olandır.

Kızlık zarı kaç yaşında oluşur ?

Himen yada kızlık zarının çocukluk çağında erişkin formuna geldiği zamanla ilgili bilgi almak için kızlık zarı kaç yaşında oluşur başlıklı yazımızı okuyunuz.


Kızlık zarı dikim

Hymenoplasty yada bekaret tamiri hakkında geniş bilgi almak ve ameliyat çeşitlerini, dikim sonrası dikkat edilmesi gerekenleri öğrenmek için kızlık zarı dikim adlı makalemizi inceleyin.

Kızlık zarı dikim fiyatı

Bekaret onarımında herşey dahil maliyetleri diktirme ameliyat çeşidine göre detaylı incelemek ve 2016 senesinde İstanbul'da uyguladığımız ücret listesi için kızlık zarı dikim fiyatı konulu yazımıza göz atınız.

Kızlık zarı dikimi ne kadar sürede iyileşir ?

Himenoplasti ameliyatı sonrası dikişlerin iyileşme ve dikiş izlerinin silinme zamanı, dikiş ipliklerinin eriyerek ne kadar sürede döküleceği ve cinsel ilişkiye ne kadar sürede hazır olacağı mevzuları için kızlık zarı dikimi ne kadar sürede iyileşir başlıklı yazımıza bakınız.

Kızlık zarı dikimi Rize

Rize ve ilçelerinde kızlık zarı dikim ameliyatı yapan jinekologların hangileri olduğu, Rize'de kızlık zarı dikim ücretlerinin kaç paraya malolduğu hakkında geniş bilgi için kızlık zarı dikimi Rize başlıklı yazımızı okuyun.Site kullanım kuralları

Bu blogdaki popüler yayınlar

Küçük yaşta kızlık zarı yırtılır mı ?

Kızlık zarı kaç yaşında oluşur ?

Kızlık zarı dikimi

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.