Kızlık zarı dikimi fiyatları

 Fiyat bilgisini rakamsal olarak web sayfalarına yazmıyoruz, telefon veya WhatsApp üzerinden birebir fiyat alabilirsiniz, görüşmeler gizli kalır. Acaba kalıcı flep yöntemi fiyatı ile geçici kızlık zarı dikimi arasında ne kadarlık bir maliyet farkı vardır, kalıcı zar dikimi ile beraber vajina daraltma ameliyatıda istersek ücretlendirme hangi aralığa çıkacaktır, üniversite öğrencilerine özel bir indirim söz konusu olabilir mi, ergenlik öncesi kızlık zarı bozulmuş olanların bekaret tamiri ameliyat fiyatları aynımıdır gibi kişisel meraklarınız için bu yazı size yardım edebilir yada arayabilirsiniz ve kızlık zarı dikimi fiyatları hakkında detaylı sohbet edebilirsiniz, ayrıca WhatsApp  yazaraktan kızlık zarı diktirme ücret listemizi 2019 güncellemeleri ile isteyebilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi fiyat yorumları 

Henüz hymenoplasti ameliyatı olmadıysanız ama bu konuda karar verdi iseniz, bütçenizi ayarlama safhasına ulaştı iseniz kızlık zarı dikimi fiyat yorumları size fayda verebilir, daha önce başından bekaret onarım operasyonu geçmiş bayanların bazıları bu konuda çıkış yolu aramakta olan genç bayanlara yardım amaçlı yorumlar yazabiliyor, bizim sitelerimizde makalelerin altlarında buna benzer mesajları göreceksiniz.

Kalıcı kızlık zarı dikimi ( flep metodu )

Bakirelik ameliyatlarının zirvesinde daima kalıcı kızlık zarı dikimi vardır, zira gerçek bakireliğe geri dönüş yolunda aslına en uygun olan cerrahi müdahale flep yöntemdir. Tahmin ettiğiniz gibi eski kızlık zarı tamir edilemez, zira himen üzerinde küçük bir yırtık dahi olsa onun ameliyatla dikilmesi kalıcı sonuç vermeyecektir, bunun yerine eski yırtık veya esnek kanamayan kızlık zarının önüne vajina duvarlarından ince bir doku kaldırılarak yeni bir kızlık zarı oluşturmak en iyi çözümdür, cinsel ilişkiye girmediğiniz sürece sonsuz süre hayatiyetini sürdüren bir himen olacaktır, ama günün birinde cinsel ilişkiye girdiğinizdede yırtılarak kızlık zarı kanaması ortaya çıkartacaktır.

Kızlık zarı diktirenlerin yorumları 

Sosyal açından aşırı önem verilen bakirelik konusunuda ameliyatla çözülebilecek bir sorununuz varsa bu operasyonu daha önce canlı canlı yaşamış kişilerin deneyimleri size ilaç gibi gelebilir, kızlık zarı diktirenlerin yorumlarına sitelerde makalelerin altlarında rastlayabilirsiniz.

Geçici kızlık zarı dikimi

Flep yönteminde ameliyattan sonra aynı gün iş hayatınıza devam edebiliyorsunuz ama ilk 1 ay bazı şeylere dikkat etmeniz gereken bir iyileşme döneminiz olacaktır, bu kadar bekleyemem ben hemen cinsel ilişkiye girmek istiyorum ve karşı tarafın ciddi bir şekilde kızlık zarı kanaması beklentisi var diyorsanız geçici kızlık zarı dikimi size daha uygun olabilir ama şunu unutmayın ; bir haftalık ve iki haftalık iki farklı versiyonu olan geçici bekaret tamirinde size belirtilen süre içinde cinsel ilişkiye girmez iseniz kızlık zarınız sürenin sonunda kendiliğinden bozulur,  ama iyi haberde şudur, geçici kızlık zarı dikimi yaptırdığınız gün bir cinsel ilişkiye girebiliyorsunuz, yani iyileşme dönemi yoktur. Geçici kızlık zarı dikimi fiyatları için WhatsApp tan yazın.

Kızlık zarı dikimi fiyatı Ankara 

İstanbul'a kızlık zarı dikimi için gelen hastaların %70 kadarı Ankara başta olmak üzere İstanbul dışı illerden ve Avrupa'dan gelenlerden oluşuyor. Özellikle Ankara'dan hastalar uçakla günübirlik İstanbul'a geliyorlar, zaten zar dikim ameliyatları en fazla 30 dak sürüyor ve hastalar hiç istanbula girmeden ameliyat sonrası taksi ile 10 dakikada uçağa binip memleketlerine uçuyorlar. Kızlık zarı dikimi fiyatı Ankara'da ne kadar tam bilmiyorum ama sanırım İstanbul civarıdır.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Küçük yaşta kızlık zarı yırtılır mı ?

Kızlık zarı kaç yaşında oluşur ?

Kızlık zarı dikimi

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.