Kayıtlar

2018 tarihine ait yayınlar gösteriliyor

Kızlık zarı dikimi kayıtlara geçer mi ?

SGK açısından kızlık zarı dikimi kayıtlara geçer mi ? bakire bir bayan olarak rüyada kızlık zarı diktirdiğini görmek ne anlama gelir ? özel sağlık kuruluşlarında kızlık zarı muayenesi yasal mıdır ?   kalıcı kızlık zarı dikimi bekaretin bozulmasından ne kadar süre sonra yapılabilir ? kızlık zarı muayenesi için fiyatları nasıl öğrenebilirim ? sitelerde fiyat yazılmaz, kızlık zarı muayenesi yaptıranlar ileride sorun yaşar mı ? kalıcı kızlık zarı dikimi yorumları en fazla hangi konuda yoğunlaşır ? lokal anestezi ile kızlık zarı dikimi acıyor mu ? kızlık zarı dikimi istanbul'da hangi semtlerde uygulanır ? Kızlık zarı dikimi gibi ulu - orta ben şu ameliyatı oldum diye söylenemeyecek ameliyatların sgk kayıtlarına işlenipte ileri tarihlerde başka sebeplerle bile olsa bir sgk anlaşmalı sağlık kurumunda karşınıza çıkması olasılığı gerçekten rahatsız edicidir. Ameliyatlar toplumdan saklanması gereken ve gerekmeyenler olarak gruplandırılmadığı için sgk anlaşmalı devlet hastanelerinde ve özel

18 yaş altı kızlık zarı dikimi

18 yaş altı kızlık zarı dikimi yapılabilir mi, reşit olmayan bayanlara cerrahi müdahale yapmak için izin gerekir mi, ameliyat olmayıpta sadece kızlık zarı muayenesi yaptırsam yine anne veya babamın imzası gerekir mi, kızlık zarı dikimi için herhangi bir resmi daireden kağıt getirmek gerekir mi ? diye kafanız karıştı ise merak etmeyin tüm soruları bu yazımızda yanıtlıyorum. Bekaret konusu filmlere konu olup genelde adliye ve polis ile ilişkilendirildiği için insanlar genital estetik ameliyatlardan sadece biri olan himenoplasti ameliyatı için bile acaba mahkeme kararı, savcılıktak kağıt falan ihtiyaç olur mu diye endişe ediyorular, aslında sizin yaptıracağınız bu ameliyat hiçbir kamu kurumunu enterese etmez deyip çıkmak lazım ama detay verelim yinede : İnsan üzerine uygulanacak olan tüm teşhis ve tedavi yöntemlerinde hastanın onayı gerektiği mantığa uygun zaten ama 18 yaşını ay ve gün olarak doldurmamış bir bayanın muayene edilmesi ve/veya ameliyat edilmesi için kendisinden rıza almak ye

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.