Kızlık zarı dikimi

Kızlık zarı dikimi
Bana sorarsanız kalıcı kızlık zarı dikimini tavsiye ederim direkt olarak size. Konuya balıklama daldım evet biliyorum ama geçici kızlık zarı dikimi gerçek bir ameliyat gibi gelmiyor bana. Tabiki gerek geçici , gerekse kalıcı her iki ameliyattanda sonuç alırsınız. Özellikle kalıcı flep yöntemi tercih edecekseniz doktor tercihi en önemli unsur olarak aşmanız gereken ilk duvar olacak. Bunun sebebi ise kızlık zarı diktirip sonuç alan hiç kimse etrafındaki insanlara ben şu doktora gittim, kızlık zarı diktirdim, evlendim, kanama oldu, eşim anlamadı, şimdi ise evli mutlu çocukluyum diye tavsiyede bulunamıyor. Onun yerine genellikle kadınlar kulübü benzeri forumlarda veya Burcu Nur Demirel gibi kızlık zarı dikimi bloglarında yorumlar bırakarak size bilgi aktarmaya çalışırlar.

Kızlık zarı dikiminde doktor seçimi

Ameliyatı yaptırmak değil sonuç almak önemlidir. O yüzden işinize yarayacak bir doktor bulmak ilk iş olmalı. Özelliklede kalıcı kızlık zarı dikimi yaptıracaksanız İstanbul dışında pek fazla şansınız yok, kızlık zarı dikimi yorumlarını forumlarda incelerseniz bana hak vereceksiniz. Ayrıca kalıcı kızlık zarı dikimi yapıyorum diyerek size geçici kızlık zarı dikimi uygulayan birçok doktor var. Benden isim istemeyin, araştırın zaten kendinizde göreceksiniz. Mesela lazerle kızlık zarı dikimi reklamları mutlaka dikkatiniz çekmiştir. Ama aslında ülkemizdeki cehaleti kullanıp suistimal etmekten öte bir yöntem değildir. Teknolojik aletlerle gözünüzü boyasalar bile iş evliliğe gelince birkaç gün kala mutlaka kontrole gelin diyecekler ve lazerle, ışın kılıcı ile her ne ile dikerlerse diksinler kalıcı olarak bildiğiniz ameliyatınız yok olacağı için sizi gerdeğe yolcu etmeden önce geçici kızlık zarı dikimi yapacaklardır. Bu durumda gerçek kalıcı kızlık zarı dikimi yapan az sayıda jinekoloğu tespit etmek ve doğru ata oynamak size kalıyor.

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

Kalıcı flep yönteminde vajina yan duvarlarından ince mukoza tabakaları serbestleştirilerek orta hatta dikilir ve size yepyeni bir kızlık zarı oluşturulur. Birleşim yerinde 1 cm yi geçmeyen bir açıklık bırakılır, böylece aylık adet kanamalarınız oradan geçecektir. Ameliyat genelde 20 dakika kadar sürer sonrasında serbestsiniz. Hatta aynı gün İstanbul'a gelip zar diktirip aynı gün geri dönen binlerce hasta okuyorum.

Kızlık zarı dikimi fiyatları 

Her doktor kafasına göre bir fiyat söylüyor biliyorum. Çok ucuzsa korkun , çok pahalı ise uzak durun derler ama fiyattan çok ameliyatı yapan doktoru araştırın, hakkındaki tüm yorumları didik didik inceleyin. Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları İstanbul'da 2500 - 3000 TL civarında geziniyor. ama siz bu yazıyı okurken kaça çıkar bilmem. Geçici himenoplastilerde genelde 2000 TL civarındadır.

Kızlık zarı dikimi yorumları

Bu blogdaki popüler yayınlar

Küçük yaşta kızlık zarı yırtılır mı ?

Kızlık zarı kaç yaşında oluşur ?

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.